Koku Sepetim

Kokulu Mum Çeşitleri


kokulu Mum Çeşitleri Kokulu mumlar yakıldığın da ortaya hoş bir koku ortaya çıkar. Kokulu mumlar genellikle sigara kokularını gidermek için, rahatlamak, evdeki kokuyu değiştirmek için kullanılır. Her evde kullanım veya dekorasyon amaçlı mumlar bulunmaktadır.Modern kullanımda, mum ışığı doğrudan candelaolarak bilinen birime eşittir .

Kokulu mumlar ile birbirinden şık sofralar hazırlayabilir veya kokusuz olanları dekorasyon amaçlı tercih edebilir. Kokulu mum çeşitleri ise; bahar çiçekli kokulu mum,gül kokulu mum, lavanta kokulu mum, incir kokulu mum, vanilya kokulu mum, misket limonu ve mandalina kokulu mum vb. çeşitlere ayrılır.

Evlerimizde kullandığımız bu kokulu mum çeşitlerini evde kolay bir şekilde bizlerde yapabliriz. Bunun için yapmanız gereken aşağıda belirttiğimiz malzemeleri almanız yeterli olacaktır. 

100 gr stearin  (hobi malzemeleri satan dükkanlardan temin edebilirsiniz)

1 kilogram parafin (aktardan temin edebilirsiniz)

Renklendirici (pastel boya veya mum boyası)

Saf pamuklu ip ya da mum fitili

 

Romantik gecelerimizin vazgeçilmez kokulu mum çeşitleri evlerimizde dekoratif kullanımlarda da tercih edilmektedir. 

"Mum Gücü" büyük ölüde eski bir terimdir. Bununla birlikte, bazen de yüksek güçlü el fenerlerinin ve spot ışıkların parlak yoğunluğunu tanımlamak için kullanılır. Mum ışığı yayılan ışığın toplamından ziyade bir hedefe düşen ışığın yoğunluğunu ölçer. Belli bir lambanın ışığı daha sıkı odaklanmışsa, daha yüksek bir mum gücü derecesine sahip olacaktır.

Kokulu Mum Çeşitleri

Özel gecelerinizde ya da misafirlerinizi ağırlarken bulunduğunuz ortamın güzel kokması için kokulu mumlardan yararlanabilirsiniz. Kokulu mum çeşitleri yanarken bulunduğunuz ortama hoş kokular yaymaktadır.

Koku sepetim sitesi doğal, sağlıklı ve şık kokulu mum çeşitleri ile evinizin vazgeçilmez bir parçası olacaktır. Koku sepetim online alışveriş sitesinde birbirinden uygun ve kokulu mumları bulabilirsiniz.

Koku sepetim online alışveriş sitesinde yer alan kokulu mum çeşitleri el yapımı olup %100 soya balmumundan üretilmiştir.

Eskiden aydınlanmak için kullandığımız kokulu mumları günümüzde dekoratif amaçlı olarak kullanmaktayız. Dekoratif olarak kullandığımız bu mumları aydınlanmak için de kullansak sağlığımız açısından bizleri olumlu yönde etkileyecektir. 

Esanslı kokulu mum çeşitlerinden satın almak için yapmamız gereken sadece www.kokusepetim.com sitesini ziyaret etmek olmalıdır. Koku sepetim sitesinde sergilenen mum çeşitlerini güvenle tercih edebilirsiniz. 

Kokulu Mum Çeşitleri

Kokulu mum çeşitleri ortama hoş kokular yayarken mumun ışığı da gözlerinizi ve bedeninizi dinlendirecektir. Akşamları işten eve geldiğinizde 1 saat mum ışığında oturmanız hem vücudunuza iyi gelirken hem de kokulu mumlar ile evinize hoş kokular yayacaktır.

Kokulu mum çeşitleri doğum günlerinizde, düğünlerinizde, ev dekorunuzda kullanabildiğiniz gibi hediyelik olarak da tercih edebilirsiniz. Parafinsiz esanslı kokulu mum çeşitlerini incelemek ve satın almak için tek yapmanız gereken www.kokusepetim.com sitesini ziyaret etmek.

Evlerimizin yeni trendleri kokulu mum çeşitlerini hemen hemen her yerde bulabiliriz. Tabi her yerde bulunan bu kokulu mum çeşitlerine güven olmamaktadır.  Koku sepetim online alışveriş sitesinde yer alan kokulu mum çeşitleri %100 el yapımı ve kaliteli ürünlerdir. Bu ürünlerin MSDS sertifikaları bulunmaktadır. Peki bu MSDS sertifikası nedir ne işe yarar? Bu sertifikası olan mumları güvenle alabilir miyiz? MSDS (Material Safety Data Sheet) sertifikasının amacı nedir? 

MSDS (Material Safety Data Sheet) sertifikası Türkçe karşılığı "Malzeme Güvenlik Bilgi Formu"dur. Malzeme güvenlik formu kimyasal karışımların ya da maddelerin sağlığımız ve çevremize olan olumsuz etkilerini ve bunlara karşılık alınması gereken önlemleri açıklayan bir formdur. Malzeme güvenlik bilgi formu işyerlerinde Türkçe olarak bulundurulması yasal bir zorunluluktur. MSDS (Material Safety Data Sheet) sertifikası Türkiye de sertifika sahibi kişiler tarafından hazırlanması ya da Türkçe'ye tercüme edilmesi zorunluluğu bulunmaktadır.