Koku Sepetim

Hakkımızda


Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını her daim ön planda tutan Şirketimiz, iç ve dış pazarlardan pay alarak istikrarlı büyümeyi hedeflemektedir.

Kalite

Mumlarımız, içeriğinde zehirli / zararlı maddeler olmayan MSDS sertifikasına (Material Safety Data Sheet) sahip ürünlerdir.

Butik ve Dekoratif Tasarımlar

Dünyanın farklı noktalarına ürün ihraç eden fabrikamız,  mum üretimi konusunda (10) yılı aşkın tecrübeye sahiptir.

Hızlı Geri Dönüş

ARCUS olarak, sizleri yakından tanımak adına sizlerden gelen tüm yorumları önemsiyoruz. Bunları ölçümlememiz ve gelecek stratejilerimizi belirlememiz adına tarafımıza gelen tüm üye yorumları, beklentilerinizi karşılayabilecek farklı ürünleri oluşturmak için, karar alma süreçlerimizi kısaltıp hızla ilerlememize katkıda bulunuyor.

Müşteri Memnuniyeti

Önceliklerimiz arasında ilk sıralarda yer alan müşteri memnuniyetini asla unutmuyoruz.

ÜRÜN PATENT TESCİLİ

2015/57958 Başvuru numaralı ‘’ARCUS’’ ibareli marka ‘’ARCUS İHTİYAÇ MADDELERİ İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ’’ tarafından Türk Patent Enstitüsü ‘ ne yapılan başvuru ile tüm hakları korunmaktadır.

2015/05114 Başvuru numaralı ‘’MUMLUK’’ ibareli Endüstriyel Tasarım ‘’ARCUS İHTİYAÇ MADDELERİ İTHALAT VE İHRACAT LİMİTED ŞİRKETİ’’ tarafından Türk Patent Enstitüsü ‘ ne yapılan başvuru ile tüm hakları korunmaktadır.


Burak İRİNESİL

Genel Müdür

2014 yılında faaliyete başlamış olan Şirketimiz, iş alanlarında uzun yıllar tecrübe edinmiş, pazardan pay alan yerli ve yabancı güçlü iş ortaklarıyla işbirliği yapmaktadır. Özellikle; ev dekorasyonu önemli unsurlarından biri olan ve insan sağlığına zararlı olmayan “şık dekoratif mumlar” ve ithal SGS sertifikalı “doğal balmumundan üretilen mumlar ve oda kokuları” başlıca ürünlerimizdir.

Müşteri memnuniyetini ve kaliteli hizmet anlayışını her daim ön planda tutan şirketimiz, iç ve dış pazarlardan pay alma gayretiyle istikrarlı büyümeyi hedeflemektedir.